Cikkek

Az alábbiakban olvashatók a régi (2019 előtti) weboldal írásai

Az XP utolsó éve megkezdődött

A többszörös meghosszabbítás után 2014 április 8-án a Microsoft végleg megszünteti a Windows XP támogatását, magára hagyva az ügyfeleket.

Biztonsági rendszerfrissítés portálunkon

Vasárnap este biztonsági rendszerfrissítést aktiváltunk weboldalunkon, kb. 10 perces szolgáltatáskiesés mellett.

Még két napig használható a Windows Live Messenger

A Skype által felváltandó csevegőprogram április 8-tól már nem engedi bejelentkezni a felhasználókat, addig tehát mindenképp érdemes áttérni a Skype-ra.

Hogyan linkeljünk YouTube videót HD minőségben?

A YouTube népszerűségét talán kár lenne vitatni, ahogy azt se, hány és hány YouTube hivatkozást osztunk meg ismerőseinkkel közösségi oldalakon, e-mailben, okostelefon segítségével, és még sorolhatnánk. Egy apró trükkel megmutatjuk, hogyan küldjük egyből HD minőségben a videó elérhetőségét.

Vasárnap állítjuk az órákat

Március utolsó napján, 31-én, azaz vasárnap állítjuk óráinkat a nyári időszámításnak megfelelően egy órával előre.

A legjobb jegyzetalkalmazás Androidra

A nemrég megjelent Google Keep ha nem is a legjobb, de a legjobbak egyike, már ami a jegyzet alkalmazásokat illeti. Ereje a felhasználói szemléletmód tökéletes megragadásában rejlik. Megmutatjuk, miért.

Májusban érkezik a Samsung szupermobilja

Jobb minőségű és nagyobb képernyője van a legújabb iPhone-nál, a világ minden táján működik 4G-n, és kiváltja a tévé-távirányítót is. Angolra már egzotikus nyelvekről is szinkrontolmácsol, de összességében érezhető, hogy alkotói igazából már nem tudnak mit belezsúfolni. A Samsung bemutatta legújabb csúcsmobilját, a Galaxy S4-et, amely májusban kerül a boltokba.

Hogyan készüljünk a digitális átállásra?

Idén ősszel eltűnnek az analóg tévécsatornák az éterből, karácsonykor már csak digitális műsorokat nézhetnek a magyarok. Mi az a digitális átállás, hogyan kell felkészülni rá, és mennyibe kerül?

Mi teszi tönkre a leggyakrabban a kütyüket?

Nem csupán a víz, de a pára, a rázkódás, illetve a túl meleg és túl hideg is fenyegeti kütyüinek működését, a wifihálózatokban pedig az elektromágneses hullámok kelthetnek zavart. Összegyűjtöttük a legfontosabb dolgokat, amelyek a leggyakrabban veszélyeztetik az okostelefon, számítógép és minden más hétköznapi eszköz normál működését.

Így lehet szuper az otthoni wifije

Folyton ledobja a wifi? Idegesíti, hogy a videók csigalassúsággal töltődnek be? Teszteltük az új wifi-technológiákat, és megmutatjuk, hogyan lehet a lehető legjobban beállítani az otthoni hálózatot.

//Statelit is marked deprecated and will be removed in the next version